Deva, Tepekent'te vatandaşlarla buluştu 

Deva Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Uçar, mahalle ziyaretleri kapsamında Tepekent Mahallesi'nde halkın dertlerini dinleyerek, "Halkımıza deva olmak için elimizden geleni yapacağız" dedi

Deva, Tepekent'te vatandaşlarla buluştu 
26 Ağustos 2021 - 11:14

Deva Partisi Selçuklu İlçe Başkanlığı, Konya'nın Selçuklu İlçesi Tepekent Mahallesi'nde vatandaşlarla ve esnaflarla buluşarak, sorunlarını dinledi.

Deva Partisi olarak halkın devası olmak üzere Selçuklu'daki mahallelerde vatandaşların ve esnafların sorunlarını tespit ettiklerini dile getiren Deva Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Selman Uçar, "Bu program çerçevesinde Tepekent mahallesini ziyaret ederek, vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla buluştuk. Karşılaştığımız tablo iyi değil. Ülkemizin ekonomi başta olmak üzere iç ve dış siyasette iyi yönetilmediğini gördük. İktidarın, ülkemizin sorunlarını çözemediği ve iyi yönetemediği bu süreçte, deva olmak amacıyla elimizden geleni yapmaya, vatandaşlarımızın ve esnafımızın yanında olmaya devam ederek, yaşadıkları sorunların çözümünün de takipçisi olacağız. Deva Partisi olarak, aydınlık Türkiye’yi vatandaşlarımızla ve esnafımızla birlikte inşa etmek için yola çıktık. Partimizin iktidarında ülkemizin ve vatandaşlarımızın refahını, huzurunu ve mutluluklarını artırarak, geleceğe güvenle bakmalarını sağlayacağız. Mahalle ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla buluşmaya ve onların sorunlarını dinlemeye ve deva olmaya devam edeceğiz” dedi.

Tepekent ziyaretinde Deva Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Uçar'a, yönetim kurulu üyeleri ve partililer de eşlik etti.