Konya Eczacı Odasında Hakan Koru dönemi

5. Bölge Konya Eczacı Odası'nın hafta sonunda gerçekleştirilen genel kurulunda Uzm. Ecz. A. Hakan Koru, görevi Ecz. Adem Açıkgöz'den devraldı

Konya Eczacı Odasında Hakan Koru dönemi
20 Eylül 2021 - 14:09

Türk Eczacılar Birliği 5. Bölge Konya Eczacı Odası olağan genel kurulu Konya Eczacılar Odası Ahmet Keleşoğlu Sosyal Tesislerinde yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimde başkan adayı Uzm. Ecz. A. Hakan Koru, delegelerin tamamının oyunu alarak, başkanlığa seçildi.

Uzm. Ecz. A. Hakan Koru, Genel Kurul sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında, “5. Bölge Konya Eczacılar Odası olağan genel kurulu seçimlerimize yüksek bir katılım ve tek liste halinde gittik ve seçimde delegelerin oyunu alarak sahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte göreve geldik. Ecz. Adem Açıkgöz ve yönetim kurulu üyelerine bugüne kadar yaptıkları üstün hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca seçimlere katılarak teveccüh ve desteğini esirgemeyen meslektaşlarıma yönetim kurulum adına çok teşekkür ederim. Önümüzdeki dönemde tüm meslektaşlarımızın katılımıyla mesleğimiz adına faydalı projeleri hayata geçireceğimizden hiç şüphem yok. Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır. Meslektaşlarımızın daha rahat ve ferah çalışmaları için her alanda görev yapmaya hazırız” dedi.

5. Bölge Konya Eczacı Odası Başkanlığına seçilen Uzm. Ecz. A. Hakan Koru’nun yönetiminde yer alan isimler şöyle:  A. Hakan Koru ( Başkan), Sema Durmaz Traş, Zeynep Özdemir, Mustafa Şeref Yavuz, Emre Küçükbağrıaçık, Alper Ozan Turan ve Fatih Kaş.

Yönetim kurulu yedek üyeleri: Duygu Küçükyılmaz, Kübra Ümit, Burak Can, Rana Seçkin Arıbaş, İzzettin Türker,  Ahmet Koç ve Mustafa Gökerik.