Reklam

YÖREXte Ereğli Belediyesinin standına yoğun ilgi

Antalya YÖREX Fuarı'nda Ereğli Belediyesi'ne ait açılan stantta yer alan yöresel ürünler katılımcılardan yoğun ilgi görüyor

YÖREXte Ereğli Belediyesinin standına yoğun ilgi
25 Ekim 2018 - 13:37 - Güncelleme: 25 Ekim 2018 - 23:41

Ereğli Belediyesi’nin bu yıl 9.su düzenlenen Antalya YÖREX Fuarında açtığı stant yoğun ilgi görüyor. Ereğli’nin patentli ürünleri siyah havuç ve beyaz kirazın yanı sıra beyaz kiraz reçeli, şalgam, peynir, yoğurt çeşitleri de stantta yerini aldı.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır Ereğli Belediyesi standını gezdi, tebriklerini ileterek yöresel ürünlerden tattılar.

Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, YÖREX Fuarı'nda Ereğli’ye özgü birçok ürün bulunduğunu belirterek, "Ereğli Belediyesi olarak göreve başladığımız günden bu yana yöresel ürünlerimizi ön plana çıkararak ürünlerimize patent aldık ve değerlerine değer katmaya gayret ettik. Bu yıl 9.su düzenlenen Antalya YÖREX Fuarında da yöresel ürünlerimizle birlikte yer alıyoruz. Böyle önemli organizasyonlarda yer almak, şehrimizin rüzgarını buralarda estirmek ve standımıza olan yoğun ilgi bizleri mutlu ediyor. Bu organizasyonda emeği olan herkese ve standımızı ziyaret ederek olumlu düşüncelerini ileten bürokratlarımıza teşekkür ederim. Her şey daha değerli bir Ereğli için. Bu doğrultuda bundan önce olduğu gibi bundan sonra da canla başla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.